top of page

CAFÉ LITERA

Finišujeme!

Literární kavárna v Městské knihovně v Broumově bude brzy připravena, aby přivítala své první návštěvníky. Slavnostně je otevřeme v pátek 28. června 2024 v 9:00 hodin za účasti představitelů Města Broumov a dalších pozvaných hostů. Hned potom, od 10:00 do 14:00 bude literární kavárna patřit všem vám, kteří jste na ni čekali a rádi si s námi dáte dobrou kávu v hezkém prostředí. Kromě kávy pro vás bude připraveno drobné občerstvení a vše bude zpříjemněno hudebními vstupy.

Srdečně vás zveme a těšíme se na vás. 

 

Naše literární kavárna ponese název „CAFÉ LITERA“. Název i logo kavárny pro nás zpracoval broumovský grafik Jan Flieger. Pod design kavárny se podepsala architektka MgA. Jana Ticháčková. S výslednou podobou kavárny jsme moc spokojeni a jsme zvědaví na vaše dojmy.

 

Jak bude CAFÉ LITERA fungovat? Bude to víceúčelový prostor. Bude sloužit jako čítárna, kde najdete časopisy a poezií. Prostory poslouží i k realizaci akcí konaných v rámci projektu KULTURA  BEZ HRANIC. Kromě toho to bude příjemné místo k posezení u dobré kávy pro všechny návštěvníky knihovny.

Literární kavárna bude disponovat kvalitním automatickým kávovarem a nádobím do kterého si sami připravíte kávu či jiný nápoj. I když se budete obsluhovat sami, věříme, že si na kávě u nás pochutnáte. Chybět nebude ani něco drobného ke kávě. Interiér bude vybaven pohodlným sedacím nábytkem, který vám pobyt u nás určitě zpříjemní. CAFÉ LITERA s námi poputuje i do nové knihovny, která by měla být hotová na konci roku 2025.

Vybavení Literární kavárny je spolufinancováno z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj INTERREG Česko-Polsko 2021-2027 v rámci projektu KULTURA BEZ HRANIC CZ.11.04.02/00/23_003/0000038.

Děkujeme za podporu zřizovateli knihovny - Městu Broumov. Jen díky této podpoře se může broumovská knihovna rozvíjet.15 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page