Jak dopadlo Čtenářské BINGO?

Konečně známe vítěze tříměsíční čtenářské soutěže pro žáky broumovských základních škol pořádané ve spolupráci s Místní akční skupinou Broumovsko+ v rámci MAPII !

Samotná soutěž proběhla ještě před první vlnou pandemie (2. 12. 2019 - 29. 2. 2020) , nicméně její slavnostní ukončení a předání výhry se s ohledem na vzniklou situaci dlouho nedařilo naplnit. Losování výherců bylo nakonec natočeno na video v obou knihovnách za přítomnosti knihovníků a projektové manažerky MAP II.

A kdo je šťastným výhercem? Koukněte na VIDEO!

Gratulujeme !!!

V Městské knihovně v Broumově (soutěž probíhala paralelně i v Městské knihovně v Meziměstí) se do soutěže přihlásilo celkem 55 soutěžících. Jejich úkolem bylo v soutěžní čtenářské kartě vyplnit celkem 16 úkolů souvisejících se čtením ve volném čase. Vyplněnou čtenářskou kartu odevzdalo v řádném termínu 28 soutěžících, kteří za svoji snahu získali drobnou odměnu v podobě originální záložky. Do závěrečného slosování však putovalo pouze 18 čtenářských karet (zbylé nesplňovaly předem daná pravidla soutěže).

Rozvíjet čtenářkou gramotnost dětí je úkol velice důležitý, ale stále obtížnější. Věříme, že tato čtenářská soutěž zábavnou formou v dětech vzbudila zájem o čtení ve volném čase a umožnila jim zažít mnohá dobrodružství ukrytá mezi řádky!

19 zobrazení0 komentář