top of page

Zájem o služby knihovny po měsíci uzavřeníJaký byl zájem o služby knihovny po více jak měsíci nuceného uzavření?


Původně se počítalo se zpřístupněním knihoven až v poslední „vlně“, tzn. začátkem června. Čas, kdy je pro veřejnost uzavřeno, se velká část knihoven rozhodla využít a zahájila revize fondu, reorganizace a rekonstrukce, generální úklid atd. Proto rozhodnutí o zrychleném znovuotevření knihoven bylo pro většinu knihoven nečekané a nebyly schopné tak rychle započaté činnosti ukončit a připravit prostory pro své uživatele.

Vzhledem k tomu, že i my jsme na tento čas naplánovali rekonstrukci podlah v oddělení pro děti, otevřeli jsme pouze na dva dny (pondělí 27. a úterý 28. dubna). Potěšilo nás, že zájem o služby knihovny byl značný. Možnost navštívit knihovnu využilo 172 uživatelů, kteří si domů vypůjčili bezmála 500 knih. V karanténě je odloženo téměř 600 knih.


Rádi bychom touto cestou poděkovali uživatelům za respektování a dodržování nastavených pravidel po dobu omezeného provozu knihovny!


Věříme, že započatou rekonstrukci dětského oddělení zvládneme co nejrychleji a už nyní se na Vás opět těšíme – jak jinak – na viděnou v knihovně!

108 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page