top of page

st 10. 7.

|

Broumov 1

Nezkrotná zahradnice Radka Votavová

Aneb jak přestat zahradničit a začít se zahradtvořením.

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události
Nezkrotná zahradnice Radka Votavová
Nezkrotná zahradnice Radka Votavová

Čas a místo

10. 7. 2024 17:00 – 19:00

Broumov 1, Mírové nám. 52, 550 01 Broumov-Broumov 1, Česko

O události

Každý jsme správce planety, na zahradtvoření není vůbec nic složitého ani těžkého a je nám to tak přirozené, že se stačí zastavit, dívat se kolem sebe a zaposlouchat se do melodie svého srdce. Podle vzoru přírody pak krůček za krůčkem začít tvořit svůj ráj na zemi. 

Přednáška je plná inspirací pro všechny a zvláště pak pro vás ženy, které v naladění na sebe, na planetu a v duchu svého talentu tvoříte svou zahradu. 

A třeba vám chybí jen krůček k opětovnému získání víry v sebe a v děje v zahradě, v sebe coby tvůrkyně inspirativního prostoru, zahrady plné jídla, květin, zdraví a užitku. Přijďte si vyslechnout vyprávění i zamyšlení, rady a návody a začněte opět tančit svou zahradou bez výčitek, s písničkou na rtech, protože Nezkrotná zahradnice učí, jak v zahradě tvořit bez dřiny s lehkostí a radostí. 

Na přednášce bude možné zakoupit knihu Džungloidní zahrady od Nezkrotné zahradnice (případně vypůjčit z fondu knihovny).

Ve středu 10. července od 17:00 hodin v dětském oddělení knihovny

Vstup zdarma

Pořádá: Vzdělávací a kulturní centrum Broumov, o.p.s. a Městská knihovna v Broumově

Akce je součástí projektu "Be sustainable: start in library / Buď udržitelný: Začni v knihovně" podpořeného ve výzvě The Europe Challenge 2024, kterou každoročně pořádá European Cultural Foundation.

Sdílet událost

bottom of page