Rozvoz knih

Knihy z knihovny až k Vašim dveřím!

Městská knihovna v Broumově rozšiřuje své standardní služby o další novinku. Všem čtenářům s platnou registrací po předchozí domluvě dovezeme ZDARMA balíček požadovaných knih až domů.

V současné době, kdy je provoz knihovny závislý na protiepidemických vládních opatřeních, může tato služba vytrhnout trn z paty mnohým čtenářům, pro které je kniha nepostradatelným společníkem. Službu mohou využít také starší čtenáři, pro které je dostupnost knihovny z různých důvodů obtížná (vzdálenost, schody, nepřízně zimního počasí).

 

Rozvoz se bude konat každou středu v čase 9:00 – 11:00 hodin. Výhledově, až se provoz vrátí k běžné otevírací době, budeme rozvoz realizovat 1x za měsíc - vždy poslední středu kalendářního měsíce.

 

Jak si balíček objednat?

 

1. Kontaktovat knihovnu

 

2. Specifikovat požadavek

  • konkrétní tituly: uvézt autora + název knihy; předem prověřit v našem on-line katalogu, zda knihu máme ve fondu a je dostupná

  • dle našeho doporučení: uvézt autora, kterého rádi čtete;  tematickou skupinu (např. detektivky, romány pro ženy, české autory …); problematiku o kterou se zajímáte atd.

 

3. Převzít objednaný balíček

  • v domluvené datum a čas být připraven/a k bezkontaktnímu předání objednaného balíčku