top of page

Online platby v knihovně

Úhrada poplatků online prostřednictvím platební brány ČSOB

Poplatky za registraci, upomínky a ostatní služby můžete v současnosti uhradit nejen osobně v knihovně, ale také na dálku přes internet - platební kartou, prostřednictvím online platební brány ČSOB.

(Neposílejte nám žádné peníze převodem na účet.) 

Jak uhradit poplatky on-line přes internet

Abyste mohli zaplatit např. registrační poplatek přes internet, musíte být nejprve našim registrovaným čtenářem.

Tedy například v případě, že vám vypršela registrace z předchozího roku a chcete zaplatit poplatek na dalších 12 měsíců.

 

Pokud chcete být našim novým čtenářem a ještě jste nevyplnili přihlášku, musíte navštívit knihovnu osobně a zaregistrovat se. Obdržíte čtenářský průkaz platný na jeden rok.  

 

Teď, když máte v rukou průkaz s číslem čtenáře, můžete se zaregistrovat do svého čtenářského konta, které najdete na webových stránkách knihovny. (Podrobný návod na registraci do čtenářského konta).

 

Pokud už čtenářské konto máte, stačí se do něj přihlásit. Ve čtenářském kontě pak klikněte na Můj účet v menu. V sekci Stav konta pak kliknete na Zaplatit dluhy online. V otevřeném okně zaškrtnete Registrační poplatek a kliknete na Zaplatit. Ještě jednou potvrdíte zobrazenou částku a objeví se platební brána ČSOB. Vyplníte své platební údaje a platbu potvrdíte. (Podrobný obrazový návod na online platby).

 

Podobně můžete zaplatit dluhy za upomínky, MVS službu,...)

 

bottom of page