út 02. 5.

Broumov

Recykluj mobil

Městská knihovna v Broumově ve spolupráci s Remobil se zapojuje do kampaně Recykluj mobil!

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události
Recykluj mobil

Čas a místo

02. 5. 2023 8:00 – 06. 6. 2023 17:00

Broumov, Mírové nám. 52, 550 01 Broumov, Česko

O události

Dva sběrné boxy (umístěné v oddělení pro dospělé a dětském oddělení) umožňují ekologicky zlikvidovat vaše staré a nepoužívané mobilní telefony.

Akce má kromě ekologického i charitativní rozměr, kdy z každého odevzdaného mobilu je předáván příspěvek 10Kč Jedličkově ústavu a školám. Navíc se můžete zapojit do soutěže o mobilní telefon v hodnotě 10 tis. Kč (s každým odevzdaným mobilem se lze registrovat elektronicky na https://remobil.cz/soutez/).

Se sesbíranými mobily je ekologicky naloženo a zajištěno následné opětovné použití, zpracování a materiálové využití v souladu se zákonem o odpadech. Smazání dat obsažených v mobilech je zajištěno mechanicky nebo certifikovaným softwarem u každého mobilu. Odevzdávat lze také nabíječky a případně tablety.

Akce trvá od 2. května do 6. června 2023.