top of page

po 08. 4.

|

Broumov 1

Toho dna se dotýkám už málo

Autorské čtení a beseda s Martinou Lupínkovou a psychoterapeutkou Terezou Nagy Štolbovou.

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události
Toho dna se dotýkám už málo
Toho dna se dotýkám už málo

Čas a místo

08. 4. 2024 17:00 – 19:00

Broumov 1, Mírové nám. 52, 550 01 Broumov-Broumov 1, Česko

O události

Kniha Toho dna se dotýkám už málo přináší životní příběhy lidí se zkušeností s poruchami příjmu potravy, kteří se zotavili nebo uzdravili. Motivací editorky a překladatelky Martiny Lupínkové byla vlastní zkušenost s poruchou příjmu potravy. Pětiletá práce na knize pro ni představovala jistou formu terapie a uzavření této osobní životní kapitoly.

Kniha je určena lidem, kteří si sami poruchami příjmu potravy procházejí nebo prošli, stejně jako jejich blízkým. Příběhy o zotavení mohou být inspirací a oběma stranám dodávat naději. Paralelně s hlavním tématem knihy se ale také řeší univerzální otázky traumatu, bezpodmínečné lásky a přijetí, sebelásky nebo duševního zdraví. Dotknout se tak kniha může úplně každého, kdo o to stojí.

Po autorském čtení bude následovat debata, které se zúčastní psychoterapeutka Tereza Nagy Štolbová, kmotra prezentované knihy, která má sama zkušenost s mentální anorexií. Tereza je také autorkou knihy Dcera padajícího listí: Příběh o duši, která přežila díky lásce o důležitosti mateřské lásky.

Akce se koná díky podpoře Broumov 2028 a navazuje na aktivity uskutečněné v rámci kandidatury Broumova na titul Evropské hlavní město kultury 2028.

Vstupné dobrovolné

Sdílet událost

bottom of page