so 25. 3.

Broumov

workshop: Příroda pod lupou (s Barborou Müllerovou)

Workshop v rámci Sympozia ilustrace se zkušenou ilustrátorkou a lektorkou výtvarné výchovy Barborou Müllerovou.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
workshop: Příroda pod lupou (s Barborou Müllerovou)

Čas a místo

25. 3. 2023 10:00 – 11:00

Broumov, Mírové nám. 52, 550 01 Broumov, Česko

O události

Výtvarná dílna, na které děti prozkoumají přírodu okolo nás z překvapivě detailní vzdálenosti! Jak vypadá list pod mikroskopem? A co noha brouka? Pojďme společně objevovat a kreslit mikrosvěty, které nás obklopují. Dílnu vede zkušená ilustrátorka a lektorka výtvarné výchovy Barbora Müllerová, která vyučovala například na Prague British School anebo International School of Music and Fine arts Prague.

#workshop

Dětské oddělení Městské knihovny v Broumově

Vstupné: 60 Kč / Předprodej vstupenek ZDE

-------------------------------------------------------------------

SYMPOZIUM ILUSTRACE:

Pět českých ilustrátorů a jeden zahraniční host se představí na pátém ročníku Sympozia ilustrace. To bude  zahájeno v sobotu 18. března ve Vzdělávacím a kulturním centru Broumov a nabídne i bohatý doprovodný program pro veřejnost.

Víkend doprovodných programů se bude konat od 24. do 26. března. Veřejnost se opět může těšit na bohatý doprovodný program. Kromě již tradičních rozhovorů s ilustrátory proběhne také živá beseda o rumunské ilustraci, živá beseda s účastníky, promítání animovaných filmů a dva workshopy pro veřejnost. První s Barborou Müllerovou s přírodninami pod lupou a druhý s akvarelovou královou Anetou Františkou Holasovou.