Dárkový poukaz

Máte mezi svými známými vášnivé čtenáře? Lámete si hlavu s výběrem vhodné knihy pod stromeček? Hravě vyřešíme za Vás - nabízíme dárkový poukaz!

Jedná se dokonce o dárek 2v1! Po celý rok si obdarovaný bude vybírat knihy v neomezeném množství podle vlastního vkusu a navíc nebude nucen řešit problém s nedostatkem místa v domácí knihovničce (kterou už má nejspíš stejně zcela zaplněnou)!

Dárkový poukaz můžete věnovat čtenáři, který do naší knihovny zatím nechodí. Ale zajisté potěší i našeho stávajícího čtenáře, jemuž po uplynutí registrační lhůty a předložení dárkového poukazu registraci o rok prodloužíme.

V oddělení pro dospělé jsou připraveny ke koupi dárkové poukazy v běžné ceně ročního registračního poplatku (dospělý 120,- / dítě nebo důchodce 60,- Kč). Vy už na připravený dárek pouze dopíšete jméno obdarovaného - jednodušší už to být nemůže!