Předvánoční čas v knihovně

Vánoce se kvapem blíží, nezbývá než se na ně pořádně připravit ;-)

• Pokud jste příznivci ručních prací a tvoříte (nejen) vánoční dekorace, můžete svými výrobky přispět na 4. ročník charitativní akce Vánoce v knihovně - výstavu a následný prodej, přičemž výtěžek poputuje opět do Psího útulku v Broumově.

• Únikovka: Zamčená nadílka. Ouha! Mikuláš nemůže nalézt klíč od truhly, kde má připravenou nadílku... Je to na tobě - pomůžeš mu truhlu otevřít? V dětském oddělení bude připraven herní list, ze kterého si děti složí knížečku se čtyřmi mikulášskými úkoly. Po vyluštění získají čtyřmístný kód =klíč k otevření zamčené mikulášské nadílky.

• Originální dárek můžete obstarat i v knihovně! Předplacená roční registrace do knihovny potěší každého čtenáře. Na dárkově zabalený vánoční poukaz stačí pouze dopsat jméno obdarovaného - jednodušší už to snad ani být nemůže. Dárkové poukazy jsou ke koupi v oddělení pro dospělé.