Předvánoční čas v knihovně

Pokud vaši blízcí patří mezi vášnivé čtenáře, jistě je potěšíte dárkem z knihovny (dárkový poukaz nebo kniha s regionální tematikou). Celý prosinec si můžete prohlédnout burzu rukodělných výrobků, jejíž výtěžek poputuje opět do Útulku Broumov. V závěru roku máme drobné změny v otevírací době (viz níže).

TIP 1: Dárkový poukaz - čtenářská průkazka

Každého vášnivého čtenáře zajisté potěší předplacená čtenářská průkazka do knihovny. V obálce je ukryt poukaz a informační materiály k nabízeným službám knihovny, vše v dárkové úpravě s připravenou jmenovkou, kam pouze dopíšete jméno obdarovaného. Jednodušší už to být ani nemůže. Ke koupi v oddělení pro dospělé.

TIP 2: Knihy s regionální tematikou

Knížka je osvědčeným vánočním dárkem. V knihovně můžete vybírat z pestré nabídky knih s regionální tematikou:

• Pověsti z Policka: o kraji mezi Ostašem, Hvězdou, Borem a řekou Metují (Antonín Krtička-Polický)

• Krkonoše na starých rytinách a litografiích (Petr Bergmann)

• Nevrátili se - mrtvi jsou (Věra Vlčková)

• Písničky z broumovského dolíku (Eva Kroupová)

• V hodině velké zkoušky (Jan Kafka)

• Broumovsko v srdci (Jitka Dršatová)

• Periferie něhy (Eva Kroupová)

• Malované Broumovsko: Broumovsko v obrazech účastníků Křinických malířských plenérů 2013-2020 (Věra Kopecká)

• Domov = Heimat: Adalbert Meier (Petr Bergmann)

• Ozvěny domovů (Věra Kopecká)

Knihy jsou k zakoupení v otevírací době knihovny v dospělém oddělení.

TIP 3: Poukázka na kurz angličtiny v knihovně

Dalším zajímavým tipem pod stromeček pro vaše blízké je kurz angličtiny.

Vánoce v knihovně - charitativní burza

Vánoční charitativní burza se již stává tradicí. Rukodělné výrobky, které nám pro tento účel věnovali naši čtenáři, si můžete v otevírací době oddělení pro dospělé prohlédnout a případně zakoupit. A letos je výběr velice pestrý - pletené čepice i ponožky; linoryty; svícínky; háčkované, drátované, stříhané ozdoby a dekorace; košík z pedigu a další.

Výtěžek burzy bude opět věnován Útulku Broumov.

Vánoční otevírací doba