Znovu otevíráme VÝDEJNÍ OKÉNKO

4. stupeň PES, avizovaná vánoční otevírací doba neplatí a knihovna opět přechází na omezený provoz.

Na základě zpřísnění protiepidemických opatření schválených vládou ČR, bude možné od pátku 18.12. 2020 půjčovat a vracet knihy jenom v režimu VÝDEJNÍ OKÉNKO. Funguje stejně jako v listopadu - po předchozí domluvě (e-mailem, telefonicky) si knihy objednáte a poté ve smluvenou dobu vyzvednete u dveří do dětského oddělení.

Půjčovat tímto způsobem můžete knihy pro dospělé, ale samozřejmě to platí i pro dětské oddělení!

V případě zájmu, si přes VÝDEJNÍ OKÉNKO můžete koupit i dárek na poslední chvíli - vánoční Dárkový poukaz na roční registraci do knihovny.

JAK SI OBJEDNAT KNIHY Z KNIHOVNY? 1. Na vyžádání Vám rádi připravíme balíček knih. 2. Pokud chcete knihy dle našeho doporučení nebo cokoli z beletrie od určitého autora, vybereme za vás. Máte-li ale zájem o konkrétní tituly, prosíme o prověření předem v našem online katalogu, zda jsou knihy dostupné. 3. Knihy si můžete objednat těmito způsoby:

a) napsat e-mail: pujcovna@knihovnabroumov.net

b) telefonicky: 491 523 733

c) vhodit lísteček s vašim požadavkem do schránky knihovny (schránka vedle hlavního vchodu do knihovny)

d) SMS: 731 683 149 JAK PŘEVZÍT BALÍČEK S KNIHAMI?

Po předchozí domluvě si vyzvednout knihy v chodbě knihovny u vstupu do dětského oddělení (zvoňte) ve vyhrazeném čase: